Elektronik samochodowy Katowice

elektryk samochodowy Katowice

Z roku na rok rośnie ilość elektroniki umieszczonej w aktualnie produkowanych samochodach. Przynosi nam to nie tylko lepszą pracę poszczególnych elementów aut, wyższą wydajność pracy silnika, etc. ale również większy komfort podczas jazdy i znaczne uprzyjemnienie czasu spędzanego w samochodzie. Klimatyzacja, elektryczne szyby, zintegrowana nawigacja, panel sterowania, zestaw stereo, podgrzewane fotele czy panel multimedialny, a także szereg czujników i asystentów bardzo wpływają na sposób, w jaki dzisiaj podróżujemy. Niestety, kiedy dojdzie do pierwszej awarii i konieczna jest fachowa pomoc. Wówczas dobry elektronik samochodowy Katowice może być nie do przecenienia. Jak go znaleźć?

Elektronik samochodowy Katowice – specjalista coraz bardziej potrzebny

 

Nie sposób dzisiaj znaleźć samochód, który nie byłby wyposażony w jakieś elektroniczne systemy uprzyjemniające pracę i zwiększające bezpieczeństwo podróżnych. Nawet auta kilkunastoletnie mają komputer sterujący pracą silnika, automatyczną klimatyzację czy inne udogodnienia. Niestety, większa ilość elektroniki to również większa ilość kabli, łączeń i sensorów, które z czasem mogą ulec zużyciu. Szczególnie problematyczne są samochody powypadkowe, z przełożoną kierownicą czy z innymi modyfikacjami dokonywanymi przez użytkownika, ale również zachodzące na obszarze kabli i łączeń utlenianie prowadzi do mniejszych i większych awarii, których ignorowanie może spowodować poważniejsze w skutkach uszkodzenia. O ile niedziałający czujnik temperatury powietrza lub wyświetlacz odpowiedzialny za dostarczanie Ci tej informacji można pominąć, to z uszkodzonym komputerem sterującym pracą silnika dalsza jazda będzie niemożliwa, a sama naprawa dość kosztowna. Dlatego dostrzegając jakąkolwiek nieprawidłowość w obrębie funkcjonowania najważniejszych systemów elektronicznych, niezwłocznie udaj się do elektronika, który pomoże Ci w usunięciu problemu, zanim będzie za późno. 

Chip tuning, modyfikacje i programowanie – również u elektronika

 

Elektronik samochodowy Katowice nie tylko wykona dla Ciebie diagnostykę i naprawi dostrzeżone uszkodzenia, ale także zmodyfikuje Twój samochód tak, by jeszcze bardziej odpowiadał Twoim potrzebom. Dobry elektronik zmodyfikuje oprogramowanie silnika Twojego samochodu, by wyciągnąć z niego pełnię mocy i zredukować spalanie, wykona pełną diagnostykę komputerową samochodu, ze szczególnym naciskiem na układ elektroniczny. Ingerencja elektronika pozwoli również na odblokowanie niektórych funkcji wbudowanych w Twój samochód, które jednak zostały zablokowane przez producenta (na przykład za dodatkową dopłatą). Możliwe jest ponadto regulowanie „dawki startowej”, co może poprawić zapłon na ciepłym silniku, usuwanie wpisów DTC mogących prowadzić do wyświetlania błędów (w tym notorycznie nawracającego „check engine”), usuwanie immobilisera czy pozostałości po usuniętym filtrze DPF albo zaślepionym zaworze EGR.

Dobry elektronik samochodowy Katowice – w Quick Service

 

Wcale nie musisz tracić więcej czasu na poszukiwanie dobrego specjalisty, który zajmie się elektroniką w Twoim samochodzie. Wystarczy, że podjedziesz do Quick Service, a nasi specjaliści kompleksowo zajmą się Twoim autem. Niezależnie od marki, modelu, rocznika czy problemu, który Cię do nas sprowadza, gwarantujemy, że pomożemy Ci w uporaniu się z usterką. Dysponujemy narzędziami dedykowanymi pojazdom każdej liczącej się marki, doświadczonym zespołem i kilkoma stanowiskami pracy, dzięki czemu błyskawicznie obsługujemy na miejscu. A dzięki dużej dostępności części zamiennych na miejscu większość napraw jesteśmy w stanie wykonać „od ręki”. Potrzebujesz innych usług? W Quick Service do Twojej dyspozycji jest również elektryk samochodowy Katowice, zespół zajmujący się regeneracją silników, serwisanci klimatyzacji i mechanicy innych specjalizacji, dzięki czemu możemy pomóc Ci w rozwiązaniu każdego problemu, z którym boryka się Twój samochód. Przyjedź do nas i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Naprawiamy samochody wszystkich marek

Opinie naszych klientów

83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Fachowa obsluga. Ceny przyzwoite, i długo nie musiałem czekać na naprawę, a to się liczy. Polecam.
Krzysiek
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Bardzo sprawny warsztat i nie naciągający na niekonieczne wymiany. Polecam
Witold
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Standardowy przegląd, wymiana płynów + filtry. Bez uwag, Szybko i za rozsądną cenę!!!
Slavol
dobrymechanik.pl

Skontaktuj się z nami