Serwis Skoda Katowice

serwis skoda

Skoda, czyli marka wchodząca od lat 90. w skład grupy Volkswagena marka należy do najchętniej wybieranych w naszym kraju. Nic dziwnego, bowiem połączenie technologii Volkswagena, niższej ceny i ciekawej stylistyki musiało się powieść i zakończyć rynkowym sukcesem. Na naszych drogach nietrudno znaleźć Skodę, co niekoniecznie przekłada się na dużą ilość warsztatów znających się na ich serwisowaniu. Dlaczego musisz dbać o swoją Skodę i jak znaleźć warsztat, który to zrobi kompleksowo dla Ciebie? Odpowiedzi poznasz, zapoznając się z naszą ofertą.

Serwis Skoda Katowice – klucz do bezproblemowej jazdy

Każdy, kto chociaż raz miał przyjemność korzystać ze Skody, mógł przekonać się o tym jak wiele wspólnego mają jej samochody z rozwiązaniami Volkswagena. Współdzieli z nimi nie tylko silniki, ale również elementy zawieszenia, układu hamulcowego czy kierowniczego aż po wyposażenie wnętrza. Nie jest to oczywiście niczym złym – w końcu niemiecki gigant to jedna z najpotężniejszych firm produkujących samochody na świecie i jej rozwiązania i technologia cieszą się doskonałą opinią wśród klientów i mechaników. Skoda, poza tym, że jest tańszym odpowiednikiem modeli Volkswagena, to nierzadko okazuje się również bardziej atrakcyjna wizualnie – nic więc dziwnego, ze w naszym kraju jej oferta cieszy się aż taką popularnością. Zarówno Volkswagen, jak i Skoda cieszą się opinią bezawaryjnych samochodów, co wynika z doświadczeń z ich obsługą i serwisowaniem. By jednak rzeczywiście Skody spełniły pokładane w nich oczekiwania, niezbędne jest regularne wykonywanie przeglądów serwisowych i reagowanie, kiedy dostrzeżemy jakieś usterki. W przeciwnym razie nawet najtrwalszy samochód nie będzie w stanie wytrzymać próby czasu i intensywnej eksploatacji – i dotyczy to każdej marki, w tym także cieszącej się świetną opinią Skody.

Serwis Skoda Katowice – nie każdy będzie równie dobry

W związku z ogromną popularnością samochodów marki Skoda w naszym kraju nie brakuje również zakładów mechaniki zajmujących się modelami tego producenta. Niestety nie wszyscy mechanicy aktualizują swoją wiedzę – wielu nadal tkwi w końcówce lat 90. i wczesnych latach dwutysięcznych, kiedy do diagnostyki, naprawy czy regeneracji czeskich samochodów nie trzeba było zbyt wiele. Zasadniczo to każdy, nawet niezbyt doświadczony mechanik był w stanie sobie ze Skodą czy Volkswagenem poradzić, wykorzystując podstawowe narzędzia. Jednak dzisiejsze modele koncernu VAG wykorzystują o wiele bardziej złożone technologie. Wiąże się to z uzyskiwaniem coraz wyższej wydajności, co jest pokłosiem m.in. bardziej restrykcyjnych norm emisji spalin oraz upodobań klientów, którzy zwracają większą uwagę na zużycie paliwa, kulturę pracy czy osiągi. W rezultacie również diagnostyka i serwisowanie nowoczesnych często podwójnie doładowanych jednostek napędowych, nie przypomina już czasów silników 1.6 z jednym wałkiem rozrządu czy „nieśmiertelnych 1.9 TDI. Bez odpowiedniego oprzyrządowania i aktualnej wiedzy zadbanie o nowoczesną Skodę jest właściwie niemożliwe.

Serwis Skoda Katowice – nie eksperymentuj, przyjedź do nas

Jeśli jesteś posiadaczem Skody – niezależnie czy świeżo kupionej w salonie czy nieco starszego modelu – to zapewne chciałbyś, aby Twój samochód był porządnie przygotowany do kolejnych wypraw i nie zawiódł Cię na drodze. Dlatego, zamiast eksperymentować i szukać, gdzie można trochę zaoszczędzić na serwisie i naprawach, po prostu przyjedź do nas. Znajdziesz w naszej ofercie kompleksową obsługę pojazdów marki Skoda – od przeglądów diagnostycznych aż po poważne naprawy i remonty. Oczywiście nie ograniczmy się tylko do tej marki – u nas wykonasz również kompleksowy serwis VW, Audi, Seat i innych popularnych marek. Możesz więc śmiało przyprowadzić do nas wszystkie samochody znajdujące się w Twoim gospodarstwie domowym czy firmie. Nie tylko podłączymy je pod specjalistyczną aparaturę, ale także udzielimy pisemnej gwarancji na każdą z wykonanych usług. Przywieź do nas swoją Skodę i przekonaj się, jak starannie się nią zaopiekujemy!

Naprawiamy samochody wszystkich marek

Serwis Audi Katowice - Opinie klientów

Kamil Kołodziej
Kamil Kołodziej
2022-05-25
Zdecydowanie polecam . Podjechałem i godzinę później autko naprawione. Pozdro dla pana z Ukrainy 🍻
Adrian Rybarczyk
Adrian Rybarczyk
2022-05-25
Serwisuje i naprawiam samochody w Quick Service już od dobrych trzech lat. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług kogoś innego, bo oni robią to mega profesjonalnie i bezbłędnie. Firma dba o to, żeby klient był zadowolony i wyszedł od nich z uśmiechem… mało tego, sprawiają że wracamy i korzystamy z ich pomocy ponownie! Super obsługa.
Miczysław Witek
Miczysław Witek
2022-05-23
Serwis wykonany terminowo. Polecam
Leszek Kwaśniewski
Leszek Kwaśniewski
2022-05-18
Zdecydowanie polecam. Bardzo sprawnie wykonana usługa.
Filip Kozieł
Filip Kozieł
2022-05-16
Konkretnie, rzeczowo i fachowo!
Cezary Uszyński
Cezary Uszyński
2022-05-12
Ja polecam!
Aleksandra Ziolkowska
Aleksandra Ziolkowska
2022-05-09
Jak zwykle, jestem zadowolona. Pracują w tym warsztacie dobrzy fachowcy. Naprawy wykonują szybko i łatwo jest się z nimi dogadać w każdej sprawie. Okazali się po raz kolejny pomocni i profesjonalni podczas oceny stanu mojego pojazdu. Uprzejmie mi się z nimi współpracuje, bo oni zawsze znają odpowiedzi na moje pytania.
Mord
Mord
2022-05-08
Dobra obsługa, mechanicy znający się na swojej pracy, szybko i sprawnie
Andrzej Piec
Andrzej Piec
2022-05-08
Bardzo rzetelny warsztat. Polecam
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Fachowa obsluga. Ceny przyzwoite, i długo nie musiałem czekać na naprawę, a to się liczy. Polecam.
Krzysiek
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Bardzo sprawny warsztat i nie naciągający na niekonieczne wymiany. Polecam
Witold
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Standardowy przegląd, wymiana płynów + filtry. Bez uwag, Szybko i za rozsądną cenę!!!
Slavol
dobrymechanik.pl

Skontaktuj się z nami