Serwis Porsche Katowice

Porshe

Pomimo tego, że samochodów marki Porsche z roku na rok przybywa na naszych drogach, wciąż znalezienie miejsca, gdzie można o nie profesjonalnie i kompleksowo zadbać nie jest takie proste. Wiele warsztatów samochodowych i stacji serwisowych wciąż nie potrafi sobie z nimi poradzić, a dostęp do części nierzadko woła o pomstę do nieba. Szkoda, ponieważ auta Porsche należą do ścisłej czołówki wśród samochodów pod względem bezawaryjności, a odpowiednio serwisowane gwarantują nawet dekady bezproblemowej eksploatacji. U nas możesz liczyć na fachowy i kompleksowy serwis Porsche Katowice!

Dlaczego Porsche?

Co stoi za popularnością samochodów tej sportowej marki – również w naszym kraju? Jednym z ważnych czynników jest bardzo wysoka jakość wykonania, będąca efektem przykładania dużej wagi do jakości wykonania i spasowania elementów podczas produkcji. Wystarczy wspomnieć o tym, że większość samochodów tego niemieckiego giganta motoryzacyjnego jest montowanych ręcznie, co przekłada się na wyższy koszt nowego egzemplarza, ale z drugiej strony zapewnia perfekcyjne spasowanie, wolne od usterek i niedociągnięć. Przekłada się to na lata bezproblemowego użytkowania. Poza tym Porsche wykorzystuje najwyższej jakości materiały do produkcji swoich samochodów i nie szczędzi od autorskich, dopracowywanych dekadami rozwiązań. Niemiecka precyzja, myśl inżynieryjna, latami gromadzone doświadczenie – to przekłada się na popularność aut marki. Nie sposób jednak nie wspomnieć o doskonałym prowadzeniu i sportowych osiągach. Taki całokształt sprawia, że Porsche jest marzeniem większości kierowców. Marzeniem, którego realizacja może przysporzyć niemałych kłopotów – m.in. ze znalezieniem części i dobrego serwisu, który będzie „znał się na rzeczy”.

Serwis Porsche Katowice – jak wybrać odpowiednio?

Nietrudno zatem zauważyć, że od tego, kto i jak będzie dbał o Twój samochód, uzależnione jest czy będziesz zadowolony z Twojego Porsche. Zaniedbania często prowadzą do poważniejszych awarii, a to już spore wydatki i skomplikowane naprawy. Dlatego zdecydowanie lepiej postawić na profilaktykę i wczesne usuwanie najmniejszych nawet usterek. Problem w tym, że nie każdy będzie w stanie sobie z Porsche poradzić. Jeśli Twój mechanik krzywi się na widok samochodu tej marki, mówi Ci, że nie bardzo wie, jak się za niego zabrać czy nie potrafi znaleźć części, to znak, że potrzebujesz rozejrzeć się za innym fachowcem. Standardowe podejście, z pominięciem instrukcji producenta czy bez wykorzystania specjalistycznego oprzyrządowania diagnostycznego to prosty sposób do rozczarowań i późniejszych usterek. Każda usługa – czy to serwisowanie, czy usuwanie usterki – musi być wykonana porządnie, profesjonalnie i zgodnie z zaleceniami producenta. To właściwie jedyne wymaganie, aby Twoje Porsche nigdy nie zawiodło Cię podczas drogi czy porannego odpalania. Wymagaj więc zawsze od swojego mechanika pełnego profesjonalizmu, a także pisemnej gwarancji i wzięcia odpowiedzialności za każdą wykonaną usługę. Albo po prostu udaj się do nas. Dlaczego warto?

Fachowy serwis Porsche Katowice – tak, to my!

Nie szukaj więc dalej, jeśli zależy Ci na fachowej obsłudze Twojego ulubionego samochodu. Powierz Porsche w nasze ręce, a kompleksowo się nim zajmiemy. Samochodami marki Porsche zajmujemy się od lat i w tym czasie nabyliśmy sporo doświadczenia, zgromadziliśmy sprzęt serwisowy i poznaliśmy sprawdzonych dostawców części i procedury serwisowe. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od tego, jakim modelem Porsche do nas przyjedziesz.

Nie trać czasu na szukanie w ciemno warsztatu, który odpowiednio zajmie się Twoim samochodem – Auto Serwis Quick zapewni Ci profesjonalne przeglądy diagnostyczne, serwisowanie oraz duże i małe naprawy – z gwarancją i zgodnie z zaleceniami producenta. Nie ograniczamy się przy tym tylko do Porsche – obsługujemy również inne marki, a nawet wykonujemy serwis samochodów dostawczych. Śmiało możesz więc u nas serwisować swoje wszystkie samochody – z Twojego gospodarstwa domowego, jak i firmy. Zapraszamy!

Naprawiamy samochody wszystkich marek

Serwis Audi Katowice - Opinie klientów

Kamil Kołodziej
Kamil Kołodziej
2022-05-25
Zdecydowanie polecam . Podjechałem i godzinę później autko naprawione. Pozdro dla pana z Ukrainy 🍻
Adrian Rybarczyk
Adrian Rybarczyk
2022-05-25
Serwisuje i naprawiam samochody w Quick Service już od dobrych trzech lat. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług kogoś innego, bo oni robią to mega profesjonalnie i bezbłędnie. Firma dba o to, żeby klient był zadowolony i wyszedł od nich z uśmiechem… mało tego, sprawiają że wracamy i korzystamy z ich pomocy ponownie! Super obsługa.
Miczysław Witek
Miczysław Witek
2022-05-23
Serwis wykonany terminowo. Polecam
Leszek Kwaśniewski
Leszek Kwaśniewski
2022-05-18
Zdecydowanie polecam. Bardzo sprawnie wykonana usługa.
Filip Kozieł
Filip Kozieł
2022-05-16
Konkretnie, rzeczowo i fachowo!
Cezary Uszyński
Cezary Uszyński
2022-05-12
Ja polecam!
Aleksandra Ziolkowska
Aleksandra Ziolkowska
2022-05-09
Jak zwykle, jestem zadowolona. Pracują w tym warsztacie dobrzy fachowcy. Naprawy wykonują szybko i łatwo jest się z nimi dogadać w każdej sprawie. Okazali się po raz kolejny pomocni i profesjonalni podczas oceny stanu mojego pojazdu. Uprzejmie mi się z nimi współpracuje, bo oni zawsze znają odpowiedzi na moje pytania.
Mord
Mord
2022-05-08
Dobra obsługa, mechanicy znający się na swojej pracy, szybko i sprawnie
Andrzej Piec
Andrzej Piec
2022-05-08
Bardzo rzetelny warsztat. Polecam
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Fachowa obsluga. Ceny przyzwoite, i długo nie musiałem czekać na naprawę, a to się liczy. Polecam.
Krzysiek
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Bardzo sprawny warsztat i nie naciągający na niekonieczne wymiany. Polecam
Witold
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Standardowy przegląd, wymiana płynów + filtry. Bez uwag, Szybko i za rozsądną cenę!!!
Slavol
dobrymechanik.pl

Skontaktuj się z nami