Serwis audi Katowice

Na polskich drogach nietrudno spotkać samochody marki Audi – to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych aut w naszym kraju. Nic dziwnego, bowiem słyną one nie tylko z wysokiego komfortu, niezłych osiągów, dobrej ekonomii i wyróżniającej się trwałości. By jednak Audi było samochodem tak trwałym i niezawodnym jak tego oczekujemy, konieczne jest jego regularne serwisowanie. Dobrego serwisu nie musisz jednak daleko szukać – to u nas znajdziesz kompleksową obsługę swojego samochodu – niezależnie od tego, jakim modelem Audi jeździsz.

Serwis Audi Katowice – bo wyjątkowe samochody zasługują na więcej!

Już od początku istnienia marki, Audi starało się wyróżniać na rynku nietypowymi rozwiązaniami, po które obawiała się sięgać konkurencja oraz wyjątkową dbałością o detale, co przekładało się na trwałość i niezawodność. Po przejęciu marki z Ingolstadt przez Volkswagena w istocie zmieniło się niewiele – Audi nadal zachowało swoją pozycję, jako producenta samochodów klasy nieco wyższej niż przeciętny VW, o nieco bardziej dopracowanej konstrukcji i bogatszym wyposażeniu. Modele z lat 80. i 90. Wpisały na stałe tego producenta do świadomości klientów na całym świecie – przekonując do siebie niskim zużyciem paliwa, wyższym niż u konkurencji poziomem komfortu i niezmiennie wyjątkowym dopracowaniem. Samochody z tamtej epoki nadal można spotkać na drogach, ale sama marka poszła naprzód, stopniowo wybijając się na lidera motoryzacyjnych innowacji. Niezależnie jednak od tego, czy posiadasz „pancerne” Audi z lat 90. Czy nowy, hybrydowy model na gwarancji, regularny i fachowy serwis to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego samochodu.

Zaufany serwis Audi Katowice to podstawa!

Wysoka niezawodność samochodów należących do grupy Volkswagena powoduje, że nie wszyscy ich właściciele, a nawet mechanicy odpowiednio podchodzą do tematu serwisowania i bieżącego usuwania dostrzeżonych usterek. Jeśli w samochodzie nic się nie psuje i nie zużywa to łatwo dojść do przekonania, że w sumie to nie trzeba zbyt często przejmować się przeglądaniem poszczególnych elementów, a nawet małe niedociągnięcia można bez większych obaw ignorować. Takie myślenie prowadzi do poważniejszych konsekwencji – zamiast usuwać usterki wtedy, kiedy przychodzi to łatwo i jest relatywnie tanie, czekamy, aż dojdzie do poważniejszej awarii, której naprawa będzie wymagała tysięcy złotych. Dobry serwisant doprowadzi Twoje auto do dobrego stanu – wcześniej Ci podpowie jaki element wymaga interwencji i pomoże Ci w rozplanowaniu odpowiednich działań naprawczych.

Serwis Audi Katowice – zapraszamy do nas!

Z samochodami grupy VAG mamy do czynienia już od dekad i obserwujemy spektakularny rozwój, jaki dokonał się wewnątrz marek wchodzących w skład koncernu. Dotyczy to również modeli Audi, z którymi często mamy do czynienia. Oferujemy więc naszym klientom kompleksową obsługę – niezależenie czy dotyczy to zawieszenia, osprzętu silnika, układu hamulcowego, kierowniczego, wulkanizacji czy poważnych awarii jednostki napędowej. Obsługujemy zarówno proste i słynące z łatwej obsługi, ale i legendarnej bezawaryjności jednostki 1.9 TDI, jak i najnowocześniejsze modele hybrydowe, jednostki podwójnie doładowane czy nawet auta elektryczne. Wiele radości sprawia nam obserwowanie, jak działania Audi nadają ton całemu rynkowi motoryzacyjnemu, jak również dostosowywanie naszych narzędzi i urządzeń diagnostycznych do nowych rozwiązań czy szkolenie naszych pracowników, aby zawsze byli na bieżąco z nowymi modelami. Dzisiaj możemy Państwu zaoferować profesjonalne rozwiązanie każdego problemu, jaki pojawi się w Państwa Audi.

U nas nie tylko serwis Audi Katowice

Zapraszamy właścicieli samochodów Audi, ale również innych marek do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy serwis BMW, Mercedes Toyota, Lexus, Jaguar i innych marek, które obecne są na naszych drogach. Zawsze udzielamy gwarancji na wykonane usługi i za każdym razem działamy zgodnie z instrukcjami producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – zarówno posiadaczy Audi, jak i innych marek pojazdów.

Naprawiamy samochody wszystkich marek

Serwis Audi Katowice - Opinie klientów

Kamil Kołodziej
Kamil Kołodziej
2022-05-25
Zdecydowanie polecam . Podjechałem i godzinę później autko naprawione. Pozdro dla pana z Ukrainy 🍻
Adrian Rybarczyk
Adrian Rybarczyk
2022-05-25
Serwisuje i naprawiam samochody w Quick Service już od dobrych trzech lat. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług kogoś innego, bo oni robią to mega profesjonalnie i bezbłędnie. Firma dba o to, żeby klient był zadowolony i wyszedł od nich z uśmiechem… mało tego, sprawiają że wracamy i korzystamy z ich pomocy ponownie! Super obsługa.
Miczysław Witek
Miczysław Witek
2022-05-23
Serwis wykonany terminowo. Polecam
Leszek Kwaśniewski
Leszek Kwaśniewski
2022-05-18
Zdecydowanie polecam. Bardzo sprawnie wykonana usługa.
Filip Kozieł
Filip Kozieł
2022-05-16
Konkretnie, rzeczowo i fachowo!
Cezary Uszyński
Cezary Uszyński
2022-05-12
Ja polecam!
Aleksandra Ziolkowska
Aleksandra Ziolkowska
2022-05-09
Jak zwykle, jestem zadowolona. Pracują w tym warsztacie dobrzy fachowcy. Naprawy wykonują szybko i łatwo jest się z nimi dogadać w każdej sprawie. Okazali się po raz kolejny pomocni i profesjonalni podczas oceny stanu mojego pojazdu. Uprzejmie mi się z nimi współpracuje, bo oni zawsze znają odpowiedzi na moje pytania.
Mord
Mord
2022-05-08
Dobra obsługa, mechanicy znający się na swojej pracy, szybko i sprawnie
Andrzej Piec
Andrzej Piec
2022-05-08
Bardzo rzetelny warsztat. Polecam
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Fachowa obsluga. Ceny przyzwoite, i długo nie musiałem czekać na naprawę, a to się liczy. Polecam.
Krzysiek
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Bardzo sprawny warsztat i nie naciągający na niekonieczne wymiany. Polecam
Witold
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Standardowy przegląd, wymiana płynów + filtry. Bez uwag, Szybko i za rozsądną cenę!!!
Slavol
dobrymechanik.pl

Skontaktuj się z nami