Serwis samochodów dostawczych Katowice

serwis busów

Spośród samochodów poruszających się po naszych drogach to chyba dostawczaki skazane są na najcięższą pracę – niezależnie czy za oknem pada deszcz, śnieg czy jest palący upał, muszą być gotowe do ciężkiej pracy, często przeładowane i bez cienia wytchnienia. Pomimo tego, że wykonane są naprawdę z solidnych materiałów i zaprojektowane, aby znosić sporo, samochody dostawcze muszą być regularnie serwisowane. W przeciwnym razie czeka Cię sporo rozczarowań i kosztownych napraw. Najłatwiej będzie po prostu przyjechać do nas!

Serwis samochodów dostawczych – czemu taki ważny!

Już na etapie projektowania zakładania się, że samochody dostawcze będą znacznie intensywniej eksploatowane od osobówek. Dlatego praktycznie wszystkie ich elementy konstrukcyjne są mocniejsze i wykonane z trwalszych materiałów. Odbija się to na ich cenie, zużyciu paliwa czy gorszych osiągach, ale za to pozwala na naprawdę intensywną eksploatację bez obaw o usterki czy zużycie. Duże silniki Diesla, często podwójne koła z tyłu, wzmacniany tylny wał, rama wykonana z grubej stali – to tylko niektóre z elementów zaprojektowanych, aby naprawdę wytrzymać ogromne przebiegi. Mimo wszystko sprawy takie, jak wymiana oleju, elementów układu hamulcowego, zawieszenia czy układu kierowniczego są fundamentalne dla bezpiecznej i długiej pracy samochodu dostawczego, a także uniknięcia poważniejszych awarii mogących unieruchomić pojazd na dłużej. Pomyśl o tym, jakie straty mogłaby ponieść Twoja firma, gdyby nagle samochód dostawczy wykorzystywany do świadczenia usług czy dowożenia niezbędnych do pracy artykułów zawiódł i odmówił dalszej pracy. Niewiele firm dysponuje odpowiednim zapleczem, aby zastąpić uszkodzone pojazdy kolejnymi, zapewniając ciągłość pracy i unikając przestojów. W większości przypadków oznacza to kosztowną pauzę i utratę zaufania w oczach klientów – na co dzisiaj nie można sobie pozwolić. Dlatego serwis Twojego dostawczaka to konieczność!

Serwis samochodów dostawczych – jaki powinien być?

Bolączką dobrze zaprojektowanych samochodów, które cechują się sporą niezawodnością, jest to, że zarówno ich użytkownicy, jak i mechanicy zajmujący się ich serwisowaniem mają skłonność do zaniedbywania najważniejszych czynności serwisowych, będąc przeświadczonym, że skoro się nie psują, to niekoniecznie trzeba w nie inwestować i poświęcać im uwagę. To bardzo zwodnicze myślenie, prowadzące w dłuższej perspektywie do w przyszłość do większych awarii, kosztujących krocie, ale również narażających zdrowie i życie kierowców oraz innych uczestników ruchu. Dlatego niezależnie od tego, czy dopiero co wyjechałeś Twoim nowym samochodem z salonu, czy posiadasz kilkunastoletni egzemplarz, musisz regularnie go serwisować, aby uniknąć rozczarowań i strat finansowych. Bez wątpienia Twój mechanik powinien być w pełni przygotowany do obsługi Twojego samochodu – wyposażony w odpowiednie narzędzia i przyrządy diagnostyczne, ale również dysponujący infrastrukturą do obsługi dużych samochodów dostawczych – chodzi tu m.in. o większe kanały czy rampy, przystosowane do ich rozmiarów. Bez tego nawet najszczersze chęci okażą się niewystarczające. Na szczęście nie musisz zbyt wiele szukać – wystarczy, że przyjedziesz do nas!

Serwis samochodów dostawczych – dlaczego my?

Lata zajmowania się samochodami dostawczymi pozwoliły nam na wypracowanie skutecznym metod działania, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko i kompleksowo przejrzeć każdy samochód dostawczy – niezależnie od jego wieku czy rozmiaru. Zajmujemy się nie tylko diagnostyką, ale również wykonujemy naprawy, zawsze gwarantując naszym klientom fachowe wykonanie zleconych usług i terminowe zakończenie prac. Nie tylko zresztą dostawczaki leżą w zakresie wykonywanych przez nas działań – wykonujemy serwis Skoda, zajmujemy się ponadto Volkswagenami, Audi, Toyotami, Hondami, BMW i innymi markami – nie tylko tymi najpopularniejszymi. Przyprowadź do nas dowolny samochód –  firmowy bądź prywatny – a fachowo się nim zaopiekujemy. Sprawdź nasze usługi i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Naprawiamy samochody wszystkich marek

Serwis Audi Katowice - Opinie klientów

Kamil Kołodziej
Kamil Kołodziej
2022-05-25
Zdecydowanie polecam . Podjechałem i godzinę później autko naprawione. Pozdro dla pana z Ukrainy 🍻
Adrian Rybarczyk
Adrian Rybarczyk
2022-05-25
Serwisuje i naprawiam samochody w Quick Service już od dobrych trzech lat. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług kogoś innego, bo oni robią to mega profesjonalnie i bezbłędnie. Firma dba o to, żeby klient był zadowolony i wyszedł od nich z uśmiechem… mało tego, sprawiają że wracamy i korzystamy z ich pomocy ponownie! Super obsługa.
Miczysław Witek
Miczysław Witek
2022-05-23
Serwis wykonany terminowo. Polecam
Leszek Kwaśniewski
Leszek Kwaśniewski
2022-05-18
Zdecydowanie polecam. Bardzo sprawnie wykonana usługa.
Filip Kozieł
Filip Kozieł
2022-05-16
Konkretnie, rzeczowo i fachowo!
Cezary Uszyński
Cezary Uszyński
2022-05-12
Ja polecam!
Aleksandra Ziolkowska
Aleksandra Ziolkowska
2022-05-09
Jak zwykle, jestem zadowolona. Pracują w tym warsztacie dobrzy fachowcy. Naprawy wykonują szybko i łatwo jest się z nimi dogadać w każdej sprawie. Okazali się po raz kolejny pomocni i profesjonalni podczas oceny stanu mojego pojazdu. Uprzejmie mi się z nimi współpracuje, bo oni zawsze znają odpowiedzi na moje pytania.
Mord
Mord
2022-05-08
Dobra obsługa, mechanicy znający się na swojej pracy, szybko i sprawnie
Andrzej Piec
Andrzej Piec
2022-05-08
Bardzo rzetelny warsztat. Polecam
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Fachowa obsluga. Ceny przyzwoite, i długo nie musiałem czekać na naprawę, a to się liczy. Polecam.
Krzysiek
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Bardzo sprawny warsztat i nie naciągający na niekonieczne wymiany. Polecam
Witold
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Standardowy przegląd, wymiana płynów + filtry. Bez uwag, Szybko i za rozsądną cenę!!!
Slavol
dobrymechanik.pl

Skontaktuj się z nami