Serwis mercedes Katowice

Niewielu producentów samochodów może pochwalić się podobną renomą jak Mercedes-Benz. Ta niemiecka marka od ponad wieku kojarzona jest z trwałymi, niezawodnymi i luksusowymi pojazdami, na których zawsze można było polegać i których użytkowanie nieodłącznie kojarzone jest z prestiżem. I chociaż w ostatnich latach do oferty wprowadzono wiele przystępniejszych cenowo modeli, to nadal Mercedes kojarzony jest z wysoką jakością wykonania i trwałością. Bez wątpienia niezbędne jest również odpowiednie użytkowanie i regularne serwisy.

Serwis Mercedes Katowice – dlaczego ważny?

Legenda Mercedesów, jako prostych konstrukcyjnie, choć luksusowych samochodów, w znacznej mierze się już zdezaktualizowała. Owszem, na naszych drogach wciąż można spotkać modele 190 czy 124 albo pierwsze generacje klasy C, E czy S, jednak zdecydowanie przeważają modele wyprodukowane już w XXI wieku. Ich budowa – zarówno jednostki napędowej, jak i zawieszenia i elementów wyposażenia – nie jest już tak prosta, jak przed kilkoma dekadami, a nowoczesne skrzynie biegów należą do najbardziej skomplikowanych konstrukcji w swojej klasie. Nie oznacza to oczywiście, że samochody te będą bardziej awaryjne i nie można na nich polegać, ale bez wątpienia wymagają regularnego serwisowania i nie wybaczają zaniedbań na tym polu. Dlatego, jeśli masz Mercedesa, to musisz mieć również dobry i godny zaufania warsztat, któremu będziesz zlecać prowadzenie regularnych prac konserwacyjnych i ewentualnych napraw. Wykrywanie usterek, zanim jeszcze doprowadzą do poważniejszych awarii to nie tylko sposób na uniknięcie niespodzianek na drodze, ale również na ograniczenie kosztów eksploatacji Twojego Mercedesa.

Jak znaleźć dobry serwis Mercedes Katowice?

Zarówno obsługa serwisowa, jak i naprawy samochodów marki Mercedes wymagają nie tylko doświadczenia, ale również urządzeń i narzędzi przeznaczonych wyłącznie tej marce. Wiele czynności serwisowych wymaga wykorzystania odpowiedniego oprogramowania, które łącząc się z komputerem sterującym silnikiem i jego elektroniką, pomaga w dokładnym zdiagnozowaniu miejsca awarii. Nierzadko to również błędy w oprogramowaniu samego komputera stoją za niepoprawnym funkcjonowaniem samochodu – silnika, pompy wtryskowej czy nawet elektronicznie regulowanego zawieszenia. Dlatego dobry mechanik, któremu powierzysz swojego Mercedesa, powinien móc pochwalić się kompleksową obsługą komputerową i dysponować odpowiednim oprogramowaniem diagnostycznym, przeznaczonym do Mercedesów. Oczywiście nawet najlepszy osprzęt czy narzędzia nie przydadzą się nazbyt, jeśli nie będą szły w parze z umiejętnościami i doświadczeniem. Warto więc brać pod uwagę również dotychczasowe doświadczenie mechanika i jego staż w zajmowaniu się tymi wymagającymi pojazdami. Mercedesy potrafią bowiem znacząco różnić się konstrukcyjnie od rozwiązań konkurencji, więc nie każdy mechanik będzie w stanie sobie z nimi poradzić – pomimo zapewnień i najszczerszych chęci. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje auto będzie należycie zadbane, to przyprowadź go do nas. W razie problemów z odpalenie auta można skorzystać z usług Holowania.

Serwis Mercedes Katowice – dlaczego my?

Mercedesami zajmujemy się już od lat i w miarę rozwoju marki dostosowujemy swoje metody diagnostyczne oraz wykorzystywane narzędzia. Dzięki ciągłemu doszkalaniu jesteśmy na bieżąco ze stosowanymi przez producenta rozwiązaniami, choć oznacza to wiele wysiłku i czasu poświęconego nauce. Naszym klientom możemy więc zapewnić profesjonalną obsługę ich samochodów – niezależnie od tego, czy przyjeżdżają do nas Mercedesem 123, czy najnowszą klasą S albo modelem hybrydowym. Na każdą z wykonanych prac udzielamy pisemnej gwarancji, a na tym nie koniec – zajmujemy się także serwisowaniem innych marek, jeśli więc posiadasz inne samochody, to także możesz o nie zadbać z nami. Serwis Peugeot, Citroen, BMW, Toyoty czy innych marek wykonasz również w naszym warsztacie. Szybko, profesjonalnie, sprawnie i tanio – zapraszamy do skorzystania z naszych usług i samodzielnego przekonania się o poziomie naszych usług. Z całą pewnością nie będziesz żałować!

Naprawiamy samochody wszystkich marek

Serwis mercedes Katowice - Opinie klientów

Kamil Kołodziej
Kamil Kołodziej
2022-05-25
Zdecydowanie polecam . Podjechałem i godzinę później autko naprawione. Pozdro dla pana z Ukrainy 🍻
Adrian Rybarczyk
Adrian Rybarczyk
2022-05-25
Serwisuje i naprawiam samochody w Quick Service już od dobrych trzech lat. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług kogoś innego, bo oni robią to mega profesjonalnie i bezbłędnie. Firma dba o to, żeby klient był zadowolony i wyszedł od nich z uśmiechem… mało tego, sprawiają że wracamy i korzystamy z ich pomocy ponownie! Super obsługa.
Miczysław Witek
Miczysław Witek
2022-05-23
Serwis wykonany terminowo. Polecam
Leszek Kwaśniewski
Leszek Kwaśniewski
2022-05-18
Zdecydowanie polecam. Bardzo sprawnie wykonana usługa.
Filip Kozieł
Filip Kozieł
2022-05-16
Konkretnie, rzeczowo i fachowo!
Cezary Uszyński
Cezary Uszyński
2022-05-12
Ja polecam!
Aleksandra Ziolkowska
Aleksandra Ziolkowska
2022-05-09
Jak zwykle, jestem zadowolona. Pracują w tym warsztacie dobrzy fachowcy. Naprawy wykonują szybko i łatwo jest się z nimi dogadać w każdej sprawie. Okazali się po raz kolejny pomocni i profesjonalni podczas oceny stanu mojego pojazdu. Uprzejmie mi się z nimi współpracuje, bo oni zawsze znają odpowiedzi na moje pytania.
Mord
Mord
2022-05-08
Dobra obsługa, mechanicy znający się na swojej pracy, szybko i sprawnie
Andrzej Piec
Andrzej Piec
2022-05-08
Bardzo rzetelny warsztat. Polecam
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Fachowa obsluga. Ceny przyzwoite, i długo nie musiałem czekać na naprawę, a to się liczy. Polecam.
Krzysiek
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Bardzo sprawny warsztat i nie naciągający na niekonieczne wymiany. Polecam
Witold
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Standardowy przegląd, wymiana płynów + filtry. Bez uwag, Szybko i za rozsądną cenę!!!
Slavol
dobrymechanik.pl

Skontaktuj się z nami