Serwis Citroen Katowice

serwis Citroen Katowice

Niewielu producentów samochodów wzbudza tyle kontrowersji, co Peugeot, Citroen i Renault. O autach francuskich można usłyszeć bardzo wiele skrajnych opinii – od uwielbienia z powodu komfortu, niskiego zużycia paliwa, innowacyjności oraz odporności na korozje aż po szczerą niechęć, za którą stoją nieprzyjemne doświadczenia, związane z trudną do usunięcia usterką, która okazała się kosztowniejsza, niż właściciel zakładał. Doświadczenie pokazuje, że odpowiednio serwisowany i utrzymany w dobrym stanie Citroen czy Peugeot to samochód mogący zawstydzić niejedną markę swoją trwałością i pokonywanymi przebiegami. Jednak zaniedbania mszczą się okrutnie na użytkowniku. Dlatego to takie ważne, aby mieć sprawdzonego serwisanta.

Serwis Citroen Katowice – dobre auta wymagają dobrej opieki

Przez swoich właścicieli samochody Citroen cenione są za nowatorskie rozwiązania, których próżno szukać u konkurencji. Bogate zaplecze multimediów, systemy uprzyjemniające jazdę oraz szybkie wprowadzanie nowinek technicznych podnoszących poziom bezpieczeństwa, zwłaszcza aktywnego – tak pokrótce można opisać ofertę, którą wchodzący w skład PSA producent stara się dotrzeć do klientów. W połączeniu z bardzo komfortowym zawieszeniem, w którym nie brak również odważnych pomysłów na odizolowanie pasażerów od nierówności na drodze, oraz nowoczesnymi silnikami otrzymujemy bardzo ciekawą propozycję. Jednak w ślad za ciekawymi i nietypowymi rozwiązaniami idzie spore skomplikowanie konstrukcji – zarówno od strony mechanicznej, jak i elektronicznej. Regularnie serwisowane i obsługiwane przez fachowców samochody tej marki potrafią być naprawdę dobrym i tanim w utrzymaniu kompanem kierowcy. Jednak zaniedbania potrafią doprowadzić do trudnych w naprawie awarii, których usunięcie będzie bardzo kosztowne. Jeśli chcesz mieć Citroena, to musisz stawiać na diagnostykę i zapobieganie usterkom.

Dobry serwis Citroen Katowice – bez wątpienia Ci się przyda!

Niezależnie od tego, czy dopiero rozglądasz się za swoim pierwszym Citroenem, czy jeździsz już autami tej marki od dłuższego czasu, bez wątpienia potrzebny Ci będzie godny zaufania mechanik. Zważywszy na niestandardowe rozwiązania, nie każdemu warsztatowi będzie można powierzyć swój samochód – a już w szczególności nie takiemu, który zniechęca Cię do zakupu samochodu tej marki lub wypowiada się na ich temat negatywnie. Citroeny wcale nie muszą być bardziej awaryjne czy kosztowne w naprawach – jednak trzeba zrozumieć ich odmienne rozwiązania technologiczne i cały koncept, który za tym stoi. Niezbędne okaże się również posiadanie odpowiednich narzędzi – począwszy od kluczy poprzez stacje diagnostyczne, wszystkie elementy potrzebne do ich napraw i serwisowania są nieco inne od „standardowych”. Oddanie więc Twojego Citroena w ręce mechanika, który będzie go traktował jak każdy inny samochód, nie jest najlepszym pomysłem i może się nieprzyjemnie skończyć. Na szczęście nie musisz być skazany na taki wybór i możesz oddać swój samochód w nasze ręce.

Serwis Citroen Katowice – przyjedź do nas, a się nie zawiedziesz!

Samochody marki Citroen serwisujemy od dekad, na własne oczy mogliśmy więc obserwować jakie nowatorskie rozwiązania stosują francuscy inżynierowie i na bieżąco uczyliśmy się metod ich napraw i serwisowania. Mamy dostęp do instrukcji serwisowych i jesteśmy przekonani, że tylko działając w zgodzie z zaleceniami producenta, można właściwie zadbać o każdego Citroena – od najmniejszego C1, aż po dostawczego Jumpera. W dodatku dysponujemy specjalistycznymi kluczami, narzędziami i stacjami diagnostycznymi, aby szybko i sprawnie zdiagnozować każdy model, z którym do nas przyjedziesz. Niezależnie od tego, czy przyjedziesz do nas najnowszym modelem, czy ponad trzydziestoletnim BX-em, poradzimy sobie, zapewniając Ci profesjonalną obsługę i pisemną gwarancję. Oczywiście możesz przyprowadzić do nas wszystkie samochody z Twojego domu – nie tylko francuskie. Oferujemy też serwis Fiat, Ford, Mercedes, Mazda czy Toyota. Jedno jest niezmienne – zawsze profesjonalnie, zgodnie z instrukcjami producenta i szybko. Zapraszamy!

Naprawiamy samochody wszystkich marek

Serwis Citroen Katowice - Opinie klientów

Kamil Kołodziej
Kamil Kołodziej
2022-05-25
Zdecydowanie polecam . Podjechałem i godzinę później autko naprawione. Pozdro dla pana z Ukrainy 🍻
Adrian Rybarczyk
Adrian Rybarczyk
2022-05-25
Serwisuje i naprawiam samochody w Quick Service już od dobrych trzech lat. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług kogoś innego, bo oni robią to mega profesjonalnie i bezbłędnie. Firma dba o to, żeby klient był zadowolony i wyszedł od nich z uśmiechem… mało tego, sprawiają że wracamy i korzystamy z ich pomocy ponownie! Super obsługa.
Miczysław Witek
Miczysław Witek
2022-05-23
Serwis wykonany terminowo. Polecam
Leszek Kwaśniewski
Leszek Kwaśniewski
2022-05-18
Zdecydowanie polecam. Bardzo sprawnie wykonana usługa.
Filip Kozieł
Filip Kozieł
2022-05-16
Konkretnie, rzeczowo i fachowo!
Cezary Uszyński
Cezary Uszyński
2022-05-12
Ja polecam!
Aleksandra Ziolkowska
Aleksandra Ziolkowska
2022-05-09
Jak zwykle, jestem zadowolona. Pracują w tym warsztacie dobrzy fachowcy. Naprawy wykonują szybko i łatwo jest się z nimi dogadać w każdej sprawie. Okazali się po raz kolejny pomocni i profesjonalni podczas oceny stanu mojego pojazdu. Uprzejmie mi się z nimi współpracuje, bo oni zawsze znają odpowiedzi na moje pytania.
Mord
Mord
2022-05-08
Dobra obsługa, mechanicy znający się na swojej pracy, szybko i sprawnie
Andrzej Piec
Andrzej Piec
2022-05-08
Bardzo rzetelny warsztat. Polecam
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Fachowa obsluga. Ceny przyzwoite, i długo nie musiałem czekać na naprawę, a to się liczy. Polecam.
Krzysiek
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Bardzo sprawny warsztat i nie naciągający na niekonieczne wymiany. Polecam
Witold
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Standardowy przegląd, wymiana płynów + filtry. Bez uwag, Szybko i za rozsądną cenę!!!
Slavol
dobrymechanik.pl

Skontaktuj się z nami