Serwis land rover Katowice

Czego by nie mówić o samochodach brytyjskich, to z całą pewnością nie można im zarzucić szablonowości czy czerpania wzorców z modeli pochodzących z innych krajów. Można to uznać za zaletę – wszak posiadacze aut wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii mogą poczuć się na swój sposób wyjątkowi – ale również za wadę, ponieważ nie każdy mechanik zechce podjąć się ich serwisowania i naprawy. Na szczęście znalezienie specjalistów, którzy odpowiednio zaopiekują się Twoim Land Roverem, jest możliwe.

Serwis Land Rover Katowice – trwałe i dobre auta, ale potrzebują fachowców

Land Rovery na całym świecie cieszą się opinią dość prostych konstrukcyjnie, trwałych samochodów o bardzo dobrych właściwościach terenowych. Już od czasów drugiej wojny światowej brytyjskie terenówki docierały do miejsc, gdzie nie zawsze można było spotkać auta innych producentów. Również ich prosta konstrukcja, najczęściej oparta na ramie i wykorzystująca proste jednostki Diesla oraz solidne tylne mosty, sprawia, że serwisowanie czy naprawa tych aut – nawet w warunkach terenowych, nie sprawiała większego problemu. I chociaż w ostatnich latach Land Rovery przeszły ogromną metamorfozę, dzięki której lepiej odnajdują się w przestrzeni miejskiej i jako towarzysz codziennych podróży, to nadal potrafią być wyjątkowo odporne i trwałe. Dzisiejsze modele nadal różnią się rozwiązaniami od tych, które stosuje europejska czy azjatycka konkurencja, co przekłada się na niechęć oraz nieumiejętność ich serwisowania przez wiele warsztatów. Dlatego, zanim oddasz swoją brytyjską terenówkę w obce ręce, musisz się dobrze zastanowić.

Dlaczego serwis Land Rover Katowice jest taki trudny?

Dzisiejsze Land Rovery dzielą więcej części wspólnych z innymi markami niż ich poprzednicy sprzed kilkunastu lat. Nie zmienia to jednak faktu, że rozwiązania w układzie przenoszenia napędu, hamulcowym, zawieszeniu czy w instalacji elektrycznej odbiegają wyraźnie od konkurencji. Bez wątpienia, osoby niedysponujące doświadczeniem w ich serwisowaniu, będą napotykały problemy za każdym razem, gdy podejmą się ich naprawy. Z kolei nabyć doświadczenie w serwisowaniu tych relatywnie rzadkich na naszym rynku samochodów, również nie jest łatwo. Mamy więc do czynienia z pewnym zamkniętym kręgiem, w którym dodatkowo sprawę komplikuje trudna dostępność do specjalistycznej aparatury diagnostycznej, narzędzi dedykowanych modelom tej marki oraz sięganie przez Land Rovera po podzespoły pochodzące od innych producentów (m.in. silniki BMW).

Jak poznać dobry serwis Land Rover Katowice?

Jeśli więc masz w swoim garażu Land Rovera, to z pewnością chciałbyś właściwie zadbać o jego funkcjonowanie i mieć pewność, że w każdych warunkach okaże się on kompanem godnym zaufania. Na szczęście również w naszym kraju można znaleźć warsztaty godne polecenia, w których możesz liczyć na profesjonalne serwisowanie i naprawy. Dobry fachowiec nie tylko dysponuje sprzętem diagnostycznym czy narzędziami, ale również dostępem do części zamiennych. Te, z uwagi na małą popularność w Polsce, nie zawsze są dostępne od ręki i niekiedy na naprawdę swojego samochodu trzeba czekać tygodniami, właśnie z uwagi na brakujący podzespół. Dobry mechanik powinien mieć albo na stanie najważniejsze elementy, albo współpracować z dostawą gotowym je szybko dostarczyć.

Auto Serwis Quick – serwis Land Rover Katowice, któremu możesz zaufać

Jesteś szczęśliwym posiadaczem Land Rovera (albo jego luksusowej odmiany Range Rover)? A może dopiero zamierzasz przesiąść się na Brytyjczyka? Śmiało umów się na odwiedziny naszego serwisu i pozwól nam wykonać kompleksowy serwis Twojego samochodu (lub tego, który dopiero zamierzasz kupić). Dysponujemy doświadczeniem, narzędziami i częściami zamiennymi, pozwalającymi na fachowe wykonanie każdej czynności serwisowej czy naprawy. Oczywiście zajmiemy się również innymi Twoimi samochodami, oferujemy m.in. serwis Lexus, Jaguar, Infiniti, Mercedes czy Volvo. Przywieź do nas swój samochód i przekonaj się, jak profesjonalną obsługę uzyskasz.

Naprawiamy samochody wszystkich marek

Serwis land rover Katowice - Opinie klientów

Kamil Kołodziej
Kamil Kołodziej
2022-05-25
Zdecydowanie polecam . Podjechałem i godzinę później autko naprawione. Pozdro dla pana z Ukrainy 🍻
Adrian Rybarczyk
Adrian Rybarczyk
2022-05-25
Serwisuje i naprawiam samochody w Quick Service już od dobrych trzech lat. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług kogoś innego, bo oni robią to mega profesjonalnie i bezbłędnie. Firma dba o to, żeby klient był zadowolony i wyszedł od nich z uśmiechem… mało tego, sprawiają że wracamy i korzystamy z ich pomocy ponownie! Super obsługa.
Miczysław Witek
Miczysław Witek
2022-05-23
Serwis wykonany terminowo. Polecam
Leszek Kwaśniewski
Leszek Kwaśniewski
2022-05-18
Zdecydowanie polecam. Bardzo sprawnie wykonana usługa.
Filip Kozieł
Filip Kozieł
2022-05-16
Konkretnie, rzeczowo i fachowo!
Cezary Uszyński
Cezary Uszyński
2022-05-12
Ja polecam!
Aleksandra Ziolkowska
Aleksandra Ziolkowska
2022-05-09
Jak zwykle, jestem zadowolona. Pracują w tym warsztacie dobrzy fachowcy. Naprawy wykonują szybko i łatwo jest się z nimi dogadać w każdej sprawie. Okazali się po raz kolejny pomocni i profesjonalni podczas oceny stanu mojego pojazdu. Uprzejmie mi się z nimi współpracuje, bo oni zawsze znają odpowiedzi na moje pytania.
Mord
Mord
2022-05-08
Dobra obsługa, mechanicy znający się na swojej pracy, szybko i sprawnie
Andrzej Piec
Andrzej Piec
2022-05-08
Bardzo rzetelny warsztat. Polecam
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Fachowa obsluga. Ceny przyzwoite, i długo nie musiałem czekać na naprawę, a to się liczy. Polecam.
Krzysiek
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Bardzo sprawny warsztat i nie naciągający na niekonieczne wymiany. Polecam
Witold
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Standardowy przegląd, wymiana płynów + filtry. Bez uwag, Szybko i za rozsądną cenę!!!
Slavol
dobrymechanik.pl

Skontaktuj się z nami