Serwis lexus Katowice

Zyskująca popularność na całym świecie, również w naszym kraju, marka Lexus powstała relatywnie niedawno – w 1989 roku. Nie oznacza to jednak, że są to pojazdy niesprawdzone, co do których funkcjonowania i trwałości można by mieć jakiekolwiek wątpliwości, wszak jest to marka, za którą stoi światowy gigant motoryzacyjny Toyota. Aby nawiązać skuteczną walkę z luksusowymi markami, jak Mercedes, BMW czy Audi, zdecydowano się na produkowanie najbardziej luksusowych modeli właśnie pod marką Lexus.

Serwis Lexus Katowice – marka Premium o legendarnej trwałości

Blisko spokrewniony z Toyotą Lexus dzieli z firmą-matką mnóstwo rozwiązań czy podzespołów, aczkolwiek znajdą się także elementy wyraźnie różniące obie marki. W rezultacie uzyskano połączenie niemal idealne – luksusowe samochody o doskonałych walorach użytkowych i bardzo wysokiej niezawodności. Na naszych drogach wciąż można spotkać modele z lat 90., które pokonały już setki tysięcy kilometrów i nadal funkcjonują zupełnie prawidłowo. Z drugiej jednak strony – podobnie jak Toyota – również Lexus pada ofiarą swojej niezawodności i odporności na trudne warunki użytkowe. Wielu kierowców zaniedbuje nawet podstawowe czynności serwisowe, w przekonaniu, że ten samochód i tak się nie zepsuje, a w wielu egzemplarzach spotkać można instalacje gazowe, w których zaniedbano serwisowania oraz dostosowywania mieszanki do potrzeb silnika. Owszem, prawdą jest, że Leksusy zniosą wiele, ale jeśli chcesz cieszyć się swoim niezawodnym samochodem przez lata, to musisz zadbać o ich porządną obsługę serwisową.

Dobry serwis Lexus Katowice – czyli jaki?


Szukając serwisu, który będzie w stanie odpowiednio zatroszczyć się o Twój samochód, warto kierować się nie tylko ceną, ale także zwracać uwagę na wyposażenie, doświadczenie pracowników oraz dostęp do zamienników. Wciąż niestety można spotkać w naszym kraju mechaników twierdzących, że do Lexusa trudno jest znaleźć części i będą one kosztowały ponadprzeciętnie dużo. Jeśli usłyszysz takie słowa z ust Twojego mechanika, to znak, że należy zmienić samochód albo poszukać innego warsztatu.

Dobry mechanik, zajmujący się Lexusami i Toyotami, powinien dysponować urządzeniami diagnostycznymi pozwalającymi na szybki odczyt danych z komputera i zlokalizowanie źródła problemu. Aby go usunąć potrzebne będzie doświadczenie, znajomość budowy samochodów marki Lexus oraz dostęp do odpowiednich części zamiennych. Przed wymianą mechanik powinien poinformować Cię o zakresie naprawy, a także o spodziewanych kosztach. Na koniec wystawi Ci oczywiście pisemną gwarancję, dzięki której nie musisz obawiać się nawracających problemów.

Profesjonalny serwis Lexus Katowice – to u nas!

Mieszkańców województwa śląskiego, którzy zdecydowali się na zakup Lexusa albo dopiero takowy planują, zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, w pełni profesjonalne podejście do każdego zadania – od najmniejszego aż do poważnych napraw – oraz konkurencyjne ceny. Od lat zajmujemy się samochodami japońskimi i jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie profesjonalnie zająć się również Twoim autem. Zdobyte doświadczenie, nowoczesne narzędzia i sprzęty diagnostyczne oraz dostęp do większości podzespołów „od ręki” pozwala nam wykonać praktyczne każde zlecone przez Ciebie zadanie – szybko, sprawnie i fachowo. Jeśli jeszcze nie kupiłeś swojego Lexusa, a dopiero masz upatrzony egzemplarz, nad którym się zastanawiasz, to śmiało przyprowadź go do nas, a my zajmiemy się jego przeglądem i pomożemy Ci podjąć świadomą decyzję o jego zakupie lub rezygnacji z jego nabycia.

W Auto Serwis Quick Katowice zajmujemy się nie tylko samochodami marki Lexus, ale również obsługujemy inne marki – oferujemy m.in. serwis Mercedes, Audi, BMW, Land Rover, Jaguar i innych popularnych oraz luksusowych marek samochodów. Zawsze udzielamy gwarancji i zapewniamy pełen profesjonalizm. Stawiając na nas, zyskujesz pewność, że Twój samochód zostanie porządnie przygotowany do każdej kolejnej wyprawy – niezależnie od tego, czy mowa o wakacyjnym wyjeździe, czy o codziennym dojeździe do pracy.

 

Naprawiamy samochody wszystkich marek

Serwis lexus Katowice - Opinie klientów

Kamil Kołodziej
Kamil Kołodziej
2022-05-25
Zdecydowanie polecam . Podjechałem i godzinę później autko naprawione. Pozdro dla pana z Ukrainy 🍻
Adrian Rybarczyk
Adrian Rybarczyk
2022-05-25
Serwisuje i naprawiam samochody w Quick Service już od dobrych trzech lat. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług kogoś innego, bo oni robią to mega profesjonalnie i bezbłędnie. Firma dba o to, żeby klient był zadowolony i wyszedł od nich z uśmiechem… mało tego, sprawiają że wracamy i korzystamy z ich pomocy ponownie! Super obsługa.
Miczysław Witek
Miczysław Witek
2022-05-23
Serwis wykonany terminowo. Polecam
Leszek Kwaśniewski
Leszek Kwaśniewski
2022-05-18
Zdecydowanie polecam. Bardzo sprawnie wykonana usługa.
Filip Kozieł
Filip Kozieł
2022-05-16
Konkretnie, rzeczowo i fachowo!
Cezary Uszyński
Cezary Uszyński
2022-05-12
Ja polecam!
Aleksandra Ziolkowska
Aleksandra Ziolkowska
2022-05-09
Jak zwykle, jestem zadowolona. Pracują w tym warsztacie dobrzy fachowcy. Naprawy wykonują szybko i łatwo jest się z nimi dogadać w każdej sprawie. Okazali się po raz kolejny pomocni i profesjonalni podczas oceny stanu mojego pojazdu. Uprzejmie mi się z nimi współpracuje, bo oni zawsze znają odpowiedzi na moje pytania.
Mord
Mord
2022-05-08
Dobra obsługa, mechanicy znający się na swojej pracy, szybko i sprawnie
Andrzej Piec
Andrzej Piec
2022-05-08
Bardzo rzetelny warsztat. Polecam
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Fachowa obsluga. Ceny przyzwoite, i długo nie musiałem czekać na naprawę, a to się liczy. Polecam.
Krzysiek
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Bardzo sprawny warsztat i nie naciągający na niekonieczne wymiany. Polecam
Witold
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Standardowy przegląd, wymiana płynów + filtry. Bez uwag, Szybko i za rozsądną cenę!!!
Slavol
dobrymechanik.pl

Skontaktuj się z nami