Serwis BMW Katowice

Niewiele samochód jest równie intensywnie eksploatowanych, jak busy. Dla większości są one narzędziem pracy, codziennie przemierzającym dziesiątki, jak nie setki kilometrów – niezależnie od warunków pogodowych, obciążenia czy natężenia ruchu. Kierowcy zazwyczaj niezbyt oszczędzają swoje busy – to w końcu narzędzie pracy, a nie ulubiony samochód, dlatego nie ma czasu na rozgrzewanie silnika, powolne przyspieszanie czy hamowanie przed nierównościami. Na szczęście, większość z nich jest tak zaprojektowana, aby bez większych problemów znosić nawet lata takiego traktowania – pod warunkiem, że ich użytkownicy nie zaniedbają regularnego serwisowania i usuwania usterek na bieżąco.

Serwis busów Katowice – by zapewnić im niezawodność

Pomyśl o tym, jak wielkie straty związane są z każdym dniem przestoju spowodowanym awarią. Dla wielu przedsiębiorców jest to nieakceptowalna strata, dlatego warto zrobić wszystko, aby to ważne narzędzie, jakim jest bus, stale znajdowało się w optymalnej kondycji. Co można zrobić? Przede wszystkim musisz reagować na nawet najmniejsze sygnały wskazujące na problemy z Twoim samochodem – dziwne hałasy, zmiany zachowania, rosnące zużycie paliwa czy problemy z odpalaniem. W wielu przypadkach okazuje się, że wczesna interwencja pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również uchronić samochód przed poważniejszą awarią, wiążącą się z odstawieniem samochodu na kilka dni do warsztatu. Kolejnym działaniem pomagającym uniknąć kosztownych i poważnych w skutkach awarii są regularne przeglądy diagnostyczne dokonywane u zaufanego mechanika. Pomoże Ci on nie tylko naprawić już zauważone usterki i nie dopuścić do większych awarii, ale również zwróci uwagę na mocno zużyte elementy eksploatacyjne, które warto byłoby wymienić, zanim unieruchomią Twój samochód w niesprzyjających okolicznościach. Zdecydowanie lepiej jest więc postawić na profilaktykę i diagnozowanie problemów już na początkowym etapie.

Serwis busów Katowice – jak poznać specjalistę?

Oczywiście samochody dostawcze dość mocno różnią się zarówno budową, jak i pod względem czynności serwisowych od modeli osobowych. Zastosowanie większych silników, tylnych mostów przenoszących napęd na tylne koła czy zawieszenie przeznaczonego do przenoszenia znacznie większych obciążeń powoduje, że trzeba korzystać z całkowicie innych narzędzi i infrastruktury, aby móc serwisować i naprawiać busy. Oczywiście przekłada się to również na wiedzę i doświadczenie mechaników – jeśli na co dzień ma on do czynienia wyłącznie z „osobówkami” to może okazać się zupełnie bezradny w starciu z niektórymi usterkami dostawczaków. Jak poznać warsztat, w którym poradzą sobie z Twoim busem? To przede wszystkim większe rampy, mocniejsze podnośniki, większa przestrzeń do wykonywania napraw oraz specjalistyczne urządzenia diagnostyczne, przeznaczone dla aut dostawczych. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje auto szybko wróci do sprawności, to upewnij się, że wybrany warsztat m również na stanie najczęściej wykorzystywane podzespoły i płyny eksploatacyjne. No i zawsze domagaj się gwarancji – najlepiej na piśmie.

Serwis busów Katowice – nie szukaj już dalej!

Bus to ważne narzędzie pracy – dlatego nie ryzykuj, poszukując oszczędności i postaw na sprawdzony warsztat, który zagwarantuje Ci kompleksową opiekę Twojego auta. Przyjedź więc do nas, a zapewnimy Ci kompleksową obsługę Twojego samochodu dostawczego – począwszy od przeglądów, aż po najbardziej skomplikowane naprawy i renowacje. Zajmujemy się każdym aspektem związanym z serwisowaniem busów i obsługujemy pojazdy praktycznie każdego producenta – u nas wykonasz : 

 

Serwis Citroen ,

Serwis BMW ,

Serwis Mercedes,

Serwis Volkswagen. 

zawsze profesjonalnie, zawsze zgodnie z instrukcjami producentów, zawsze z pisemną gwarancją. Doświadczeni mechanicy plus nowoczesne narzędzia i dostęp do części „od ręki” gwarantuje szybką i fachową naprawę czy czynność serwisową. Postaw więc na nas i na dobre zapomnij, co oznaczają problemy z busem wykorzystywanym w Twojej firmie.

Naprawiamy samochody wszystkich marek

Opinie naszych klientów

83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Fachowa obsluga. Ceny przyzwoite, i długo nie musiałem czekać na naprawę, a to się liczy. Polecam.
Krzysiek
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Bardzo sprawny warsztat i nie naciągający na niekonieczne wymiany. Polecam
Witold
dobrymechanik.pl
83187865480607b7d62e893b2f9c791e
Standardowy przegląd, wymiana płynów + filtry. Bez uwag, Szybko i za rozsądną cenę!!!
Slavol
dobrymechanik.pl

Skontaktuj się z nami